شرکت طراحی سایت در تهران طراحی سایت قیمت مناسب شرکت طراحی سایت

موشن گرافیک (طراحی انیمیشن)

  1. خانه
  2. موشن گرافیک (طراحی انیمیشن)

چرا موشن گرافیک؟

امروزه استفاده از ویدئوها و طراحی انیمیشن به جای تصاویر ایستا و خسته کننده در هر کسب و کاری ، به یک سیاست مهم برای جذب کاربران تبدیل شده است. پیشرودیتا با بوجود آوردن چنین فرصتی، امکان ارائه ی ویدئوهای جذاب برای تبلیغات را نه تنها در سایتها، بلکه در شبکه های اجتماعی، همایش ها و همینطور شبکه های تلویزیونی به خوبی ایجاد نموده است.

امروزه موشن گرافیک انتخاب بهتری برای تبلیغات ویدیویی است. موشن گرافیک یا همان طراحی انیمیشن توانسته جای تبلیغات ویدیویی رئال را در اینترنت و تلویزیون به خوبی پُر کند!

موشن گرافیک - طراحی انیمیشن

موشن گرافیک (طراحی انیمیشن) چیست؟

موشن گرافیک چیست؟ شاید این سوال برای شما هم پیش آمده! برای دیدن نمونه کار موشن گرافیک روی “پخش (Play)” کلیک کنید تا یک نمونه موشن گرافیک ببینید و با طراحی انیمیشن آشنا شوید.موشن گرافیک همان گرافیک متحرک است یعنی هرچه در شاخه طراحی گرافیک ( Graphic design) خلق شود و به آن حرکت داده شود ، موشن گرافیک خوانده می شود.

در بسیاری از مواقع خط و مرز مشخصی برای انیمیشن و موشن گرافیک وجود ندارد اما به طور کلی در انیمیشن ها بیشتر تمرکز بر روی موجوداتی است که زنده هستند، حرف می زنند و یا به هر صورت با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند .اما در ساخت موشن گرافیک تمرکز بر روی طراحی های گرافیکی و حرکت دادن آن ها است . بطور مثال حرکت دادن لوگوی یک شرکت و یا به هم پیوستن و تشکیل اجزای لوگو یک موشن گرافیک به حساب می آید.

تحویل در کمترین زمان

طراحی در کمترین زمان ممکن پس از تایید ارسال سفارش توسط تیم طراحی ما انجام می شود.

تغییرات رایگان

ویرایش یک طرح تا زمان رضایت صد در صدی مشتری بصورت نامحدود انجام می شود.

قیمت مناسب

تعرفه های طراحی برابر با کیفیت کار تعریف شده اند. تعرفه مناسب در مقابل کیفیت مناسب.

مشاوره حرفه ای

گاهی یک مشاوره کوتاه باعث جلوگیری از هزینه های بی مورد و صرفه جویی بسیار در زمان می شود. می توانید با ما مشاوره کرده و پروژه خود را با دیگران اجرایی کنید، ما اصراری برای انجام پروژه توسط خودمان نداریم.

فهرست