شرکت طراحی سایت در تهران طراحی سایت قیمت مناسب شرکت طراحی سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

  1. خانه
  2. طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی،چرا و چگونه؟

طراحی فروشگاه اینترنتی شما را چند قدم جلوتر از رقبا قرار می دهد. برای یک فروشگاه آنلاین، وب سایت اولین نقطه ی تماس شما با مشتریان را تشکیل می دهد. اولین نقطه ی تماسی که برای کسب و کار شما بسیار سرنوشت ساز و تعیین کننده است. هنگامی که مشتری به سایت شما مراجعه می کند،از آنجا که ممکن است شناختی از برند و شرکت شما نداشته باشد و اولین ارتباطش را با شما از طریق وب سایت فروشگاهی شما برقرار کرده باشد،وب سایت شما معیاری (شاید تنها معیار) برای قضاوت او درباره کیفیت و اعتبار شرکت و برند شما می شود.
تمام استانداردهای لازم جهت طراحی سایت برای سایتی زیبا و جذاب در پیشرو دیتا تدوین شده است.

طراحی فروشگاه اینترنتی

امروزه با افزایش توجه و اعتماد مردم به خریدها و تراکنش های اینترنتی و همچنین صرفه جویی در زمان که به کمک اینترنت حاصل شده است،کسب و کارهای اینترنتی و بالاخص طراحی فروشگاه اینترنتی نیز رونق گرفته است.یکی از کسب و کارهای اینترنتی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است طراحی سایت فروشگاهی  می باشد.با ظهور فروشگاه های اینترنتی موفق و معتبر و در پی آن سایت های فروشگاه هایی دیگر ، تب تند طراحی فروشگاه اینترنتی بسیاری از افراد،بازاریان و کسب و کارهای بزرگ و کوچک را دچار خود کرده است.اما برای طراحی فروشگاه اینترنتی چالش های بسیاری پیش روی افراد و شرکت ها قرار دارد،چالش هایی نظیر تامین کنندگان و یا هزینه های انبارداری،ارسال به موقع کالا و نحوه ارسال کالا،تضمین کیفیت کالا و…

طراحی فروشگاه اینترنتی

برای طراحی فروشگاه اینترنتی آنلاین، وب سایت اولین نقطه ی تماس شما با مشتریان را تشکیل می دهد. اولین نقطه ی تماسی که برای کسب و کار شما بسیار سرنوشت ساز و تعیین کننده است. هنگامی که مشتری به سایت شما مراجعه می کند،از آنجا که ممکن است شناختی از برند و شرکت شما نداشته باشد و اولین ارتباطش را با شما از طریق وب سایت فروشگاهی شما برقرار کرده باشد،وب سایت شما معیاری ( شاید تنها معیار ) برای قضاوت او درباره کیفیت و اعتبار شرکت و برند شما می شود.

کیفیت سایت فروشگاهی شما بیانگر اعتبار شما و کسب و کارتان می شود و اگر بتوانید از پس این مرحله از کار ،که نخستین مرحله نیز می باشد، به خوبی برآیید،آنگاه می توانید به چالش های دیگرتان برسید و آن ها را از پیش روی خودتان بر دارید.کیفیت سایت فروشگاهی شما و در پی آن ایجاد محتوا برای سایت و سئوسازی و بهینه سازی محتوای سایت نقش بسیار مهمی در ارتقا حس ناشی از برند شما و جایگاه برند شما در ذهن مشتریان دارد. از طرف دیگر یک وبسایت ضعیف و بی کیفیت می تواند تمام تلاش های شما را در از پیش پا برداشتن سایر چالش ها را بر باد دهد.فراموش نکنید،اولین نقطه تماس مشتری با شما سایت شما می باشد.

پیشرو دیتا با تکیه بر سالیان دراز تجربه در مارکت های خارجی مانند تم فورست و پیاده سازی سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی می تواند با طراحی فروشگاه اینترنتی شما را جلوتر از رقیبان در جاده ی پر پیچ و خم موفقیت قرار دهد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

برتری پیشرو دیتا در طراحی فروشگاه الکترونیکی چیست؟

پیشرو دیتا، شرکت خدمات تخصصی توسعه و طراحی وب برآن است تا با کیفیت‌ترین و تخصصی ترین خدمات بهینه سازی را به طیف گسترده مشتریان خویش ارائه دهد. یکبار همکاری با ما کافیست تا برای همیشه به انتخاب خویش افتخار کنید اما برای کمک به شما در اینکه چرا باید پروژه خود را به ما بسپارید ، برخی از امتیازات پیشرو دیتا را برمی‌شماریم :

– نفرات با تجربه و نمونه کارهای فراوان

– گزارشات معتبر و مستمر از روند پیشرفت فروشگاه اینترنتی

– وجود واحد های طراحی و پیاده سازی جهت کار خلاقانه و نو

– پشتیبانی آنلاین یا برخط و قابلیت افزودن ویژگی در صورت نیاز

– برنامه نویسانی دارای تجربه بین المللی

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت

مشاوره حرفه ای

گاهی یک مشاوره کوتاه باعث جلوگیری از هزینه های بی مورد و صرفه جویی بسیار در زمان می شود. می توانید با ما مشاوره کرده و پروژه خود را با دیگران اجرایی کنید، ما اصراری برای انجام پروژه توسط خودمان نداریم.

فهرست