شرکت طراحی سایت در تهران طراحی سایت قیمت مناسب شرکت طراحی سایت

طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS

  1. خانه
  2. طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS

چرا اپلیکیشن ؟

طراحی اپلیکیشن مهم است، وب سایت بزرگ ایستگاه را در نظر بگیرید. شاید افرادی که تازه وارد کسب و کار اینترنتی شده اند این وبسایت را نشناسند و اصلا اسمش را هم نشنیده باشند. ایستگاه یک وبسایت اینترنتی است که تبلیغات رایگان را در وب سایت خود قرار میداد و بسیار معروف بود، اما تنها اشتباه ایستگاه این بود که برای وب سایت خود اپلیکیشن موبایل طراحی نکرد و وب سایت دیوار یا شیپور با طراحی نرم افزار اندروید برای وبسایتشان، وب سایت ایستگاه را نابود کردند!

طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS

اگر سری به کافه بازار ، گوگل پلی استور (Google Play Store) یا اپ استور (App Store) یا سایر منابعی که امکان دانلود اپلیکیشن های موبایل را فراهم می‌کنند بزنید، متوجه خواهید شد که تعداد و تنوع برنامه های موبایلی چقدر افزایش یافته است. اپلیکیشن های موبایل به شیوه های مختلفی می‌توانند نیاز های کاربران را برطرف کنند و از سوی دیگر برای توسعه دهنده خود درآمدزایی داشته باشند.

بسیاری از کسب و کارها تصور می کنند که ساخت اپلیکیشن هزینه بسیار بالای برای آنها دارد و مقرون به صرفه نیست در حالیکه اصلا اینگونه نیست ، زیرا اکنون هر فرد یک تلفن هوشمند دارد و دسترسی به کسب و کار شما از طریق اپلیکیشن آسان تر و سریعتر از مراجعه به وب سایت است.

معرفی خدمات ، محصولات و درآمدزایی بیشتر

از طریق طراحی اپلیکیشن قادر به نمایش و معرفی محصولات و خدمات خود هستید ، با بازدید کردن از آن مشتری شما راحت تر قادر به تصمیم گیری و در نتیجه خرید می باشد. شما همچنین بصورت روزانه و البته راحت می توانید اپلیکیشن خود را بروز رسانی کنید. همچنین پیشنهاد تخفیف دوره ای از طریق اپلیکیشن موجب معرفی شما توسط مشتریان به دوستان آنها شده و احتمال بازدید آنها از اپ شما در همان زمان به شدت بالا می رود.

اپلیکیشن موبایل ، کاربردهای بسیاری را برای فروشنده و مشتری ایجاد می کنند از جمله: اطلاعات کلی یک کسب و کار ، قیمت محصولات و خدمات ، فرمهای رزرواسیون ، جستجو ، حساب کاربری ، پیام رسانی ، خبر رسانی و بسیاری از کاربردهای دیگر. یکی از بزرگترین مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل برای شما به عنوان صاحب یک کسب و کار این است که می توانید هر نوع اطلاعاتی را که می خواهید در اختیار مشتری قرار دهید به عنوان مثال فروشهای ویژه و تخفیفات ، تنها به فاصله لمس صفحه گوشی همراه مشتری در دسترس او قرار می گیرد. به علاوه می توانید با ارسال نوتیفیکیشن به مشتری نزدیکتر شده و به آسانی مشتری را در جریان آخرین اطلاعات واخبار کسب و کار خود قرار دهید.

در بازار هدف خود بیشتر از رقبا دیده شوید

توسط ساخت اپلیکیشن موبایل می توانید در بازار خود و نسبت به رقبای خود بیشتر دیده شوید.
کاربران هر روز و حتی هر لحظه تلفن همراه خود را می بینند و این فرصت بسیار خوب و مناسبی است تا شما به عنوان یک تجارت ، محصولات ، خدمات ، پیشنهادات ، تخفیف ها و یا هر موضوع دیگری را در معرض دید کاربران قراردهید و نتیجه ساخت اپلیکیشن موبایل این حرکت هوشمندانه چیزی نخواهد بود جز فروش بیشتر و تجارتی موفق تر.

پیشرو دیتا با تکیه بر سالیان دراز تجربه در گوگل پلی، کافه بازار و مایکت و پیاده سازی ده ها اپلیکیشن می تواند شما را جلوتر از رقیبان در جاده ی پر پیچ و خم موفقیت قرار دهد.

طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS

برتری پیشرو دیتا در طراحی اپلیکیشن چیست؟

پیشرو دیتا، متشکل از برنامه نويسان حرفه اي و باتجربه در تيم طراحي اپليکيشن اندروید و iOS خود مي باشد و بالغ بر 5سال تجربه در این زمینه دارد. داشتن نمونه کارهاي قوي و موفق در تمامي زمينه ها اعم از طراحي نرم افزار آموزشي, نرم افزار فروشگاهي, نرم افزار بازي و … باعث اعتماد و اطمينان مشتريان پديده به اين مجموعه شده است.

برخی از امتیازات پیشرو دیتا را برمی‌شماریم :

– نفرات با تجربه و نمونه کارهای فراوان

– گزارشات معتبر و مستمر از روند پیشرفت کار

– وجود واحد های طراحی و پیاده سازی جهت کار خلاقانه و نو

– پشتیبانی آنلاین یا برخط و قابلیت افزودن ویژگی در صورت نیاز

– برنامه نویسانی دارای تجربه بین المللی

برخی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مشاوره حرفه ای

گاهی یک مشاوره کوتاه باعث جلوگیری از هزینه های بی مورد و صرفه جویی بسیار در زمان می شود. می توانید با ما مشاوره کرده و پروژه خود را با دیگران اجرایی کنید، ما اصراری برای انجام پروژه توسط خودمان نداریم.

فهرست